Club J.Champion "George" OCEAN MAN Fransimo Bohemia, Stud dog / krycí pes
D.O.B. 29.4.2013
L2HGA+HC gen.clear by parents
Doppler - negative(normal healthy heart)
DNA profile

Pedigree
http://www.sbtpedigree.com/dogarchive3/details.php?id=149766

Podmínky krytí:
Fena s PP, uchovněna, L2HGA+HC clear/gen.clear, bez vad a alergií. Měla-li už štěňata tak s proháráním(neměla vrh při předchozím hárání). Případné další zdravotní testy vítány. Zájemce o krytí prosím o zaslání kopie PP, aktuálních fotografií a informace o fence na  george@stafbul.cz, děkujeme.

George je můj třetí pes. Ještě za života Gora, milovaného ohaře, jsme zvažovali, že si k němu pořídíme stafbulíka. Neb velikostí je skladný, veselé povahy a má krásný široký úsměv :) Goro, ikdyž už byl dědeček, odešel nečekaně do psího nebe, a to prázdno doma se nedalo vydržet. Za měsíc jsme si jeli pro George. Pro radost jsem mu jako štěněti vytvořila tento webík, že bude sloužit jako fotoalbum. Jak šel čas, zkusili jsme první výstavu a hned získal BOBa, řekla jsem si, že když dostal za titul BOJ, BOB tolik bodů, zkusíme dosáhnout na klub.Junior šampiona, což se nám také podařilo a tím jsme spokojeni výstavní kariéru ukončili. Mě osobně výstavní prostředí stresuje a George se také netvářil moc nadšeně, že musí stát na místě, někdy na přímém slunci i hodinu a půl. Život v Beskydech má obrovskou výhodu a to, že jsme denně v lese.  George je úžasný parťák, kliďas, pohodář. Jen když přijde návštěva je k neudržení, láskou by se rozdal. Bahenní lázně v kalužích miluje asi jako každý stafbulík :)

Krmíme barfem 2x denně. 8/2015 jsme byli na kompletním krevním vyšetření(hematologie, biochemie, krev.parazité) a všechny hodnoty má v pořádku.

OCEAN MAN Fransimo Bohemia, D.O.B. 29.4.2013
Pes s výraznou hlavou, dobře definované líce, správným skusem, silnější kostrou, krátce sestavený, hlubokým hrudníkem, rovnou frontou, dobrým zaúhlením zadních končetin, dobře nasazený prut, výborný pohyb.

Náš zesnulý Goro se přece jen "převtělil" do George a vidíme ho v Georgeově náprsence :)
Our deceased Goro(vizsla) was reincarnated to George. We see him on George's white chest :)

15.6.2013 jsme si přivezli nového modrého čtyřnohého přítele...
We brought home new blue 4legged friend...

Sir: JCh.Nitroline Fransimo Bohemia/UK/, test L2HGA/HC clear
Grandparents: Subaron Cracker Jack /UK/, Moombean Mist/UK/
Next  ancestors: Crashkon What a Cracke, Subaron Sholatini, Georgey Peorgey, Sweet Dream Baby,Crashkon Jacko Blue, Crashkon Black Penny, Valgio Albertini, Subaron Showgirl. High Flyers Hooch, Solos Blue Lady, Storming Blue Hero, Dixie Blue Duchess

Dam: Uriah Heep Fransimo Bohemia, test L2HGA/HC clear
Grandparents: Ch.Fransimo Blue Dream/GB/, Chery Fortunate Fransimo Bohemia
Next  ancestors: Mister Bloo, Lil Blue Gem, Lawrence of Canterbury, Barlet Plzeňský šperk, Jolson's Blue Boy, My Little Star, Sparstaff Voodoo Chile, Fizz Sweet Fizz, Dalestock London Pride, Hourly of Canterbury, Bart Star Waret, Anabell Lee Tadeas

S láskou vzpomínáme...We Remember with Love...

Goro Nimrod z Čejkovic(Vizsla, 12let) and "Chucki"Adam Ala Pelgrimo(Cane Corso, 9let/years).

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.